Sosyal medya bu dikkat testini konuşuyor. En zekileri bile şaşkına çeviren testi sadece yüksek IQ'ya sahip kişiler çözüyor. Sadece 100 kişiden 10'u 8 saniyede gizli harfi bulabiliyor

Ara ve bul aktivitesi, dikkat becerilerinizi test etmek için mükemmel bir araçtır. Gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu öğrenmek istiyorsanız 8 saniye içinde bu görseldeki G harfini bulun.

Google Haberlere Abone ol
Sosyal medya bu dikkat testini konuşuyor. En zekileri bile şaşkına çeviren testi sadece yüksek IQ'ya sahip kişiler çözüyor. Sadece 100 kişiden 10'u 8 saniyede gizli harfi bulabiliyor - Resim: 2

G HARFİ NEREDE SAKLANIYOR?

C ve G harfleri benzer bir görüntüyü takip eder ve bu nedenle bir dizi C harfi içinde G harfini tespit etmek ilk bakışta zordur. Bu görevi başarıyla tamamlamak için 8 saniyeniz var. Görevin görece kolay zorluğu nedeniyle süre sınırı daha kısadır ve gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu görmenin harika bir yoludur.

Acele et, sadece birkaç saniye daha kaldı. Bir ipucuna mı ihtiyacınız var?

G harfi görüntünün üst yarısında değil. Artık G harfini bulmanın oldukça kolay olduğuna inanıyoruz. Kaçınız G harfini fark edebildi?