Sosyal medya bu dikkat testini konuşuyor. En zekileri bile şaşkına çeviren testi sadece yüksek IQ'ya sahip kişiler çözüyor. Sadece 100 kişiden 10'u 8 saniyede gizli harfi bulabiliyor

Ara ve bul aktivitesi, dikkat becerilerinizi test etmek için mükemmel bir araçtır. Gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu öğrenmek istiyorsanız 8 saniye içinde bu görseldeki G harfini bulun.

Google Haberlere Abone ol
Sosyal medya bu dikkat testini konuşuyor. En zekileri bile şaşkına çeviren testi sadece yüksek IQ'ya sahip kişiler çözüyor. Sadece 100 kişiden 10'u 8 saniyede gizli harfi bulabiliyor - Resim: 1

G HARFİNİ BULMAK İÇİN SADECE 8 SANİYEN VAR!

Aşağıdaki paylaşılan görsel bir dizi C harfini gösteriyor ve başlığın da işaret edildiği gibi 8 saniyede C harfinin arasından G harfini bulmanız gerekiyor. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, görüntüyü dikkatlice gözlemlemek ve görüntüdeki herhangi bir sapmayı tespit etmektir.

Bu zorluğun zorluk seviyesi kolaydır. İyi gözlem becerilerine ve durumsal farkındalığa sahip bir birey, G harfini kolayca tespit edebilecektir. G harfini gördün mü? Resme dikkatlice bakın, G harfi her yerde olabilir.