Son halini görenler şokta: Göğüslerin nereye gitti? Mary Magdalene bıçak altına yattı ve bu hale geldi

Sosyal medyada 211 bin takipçisi bulunan Mary Magdalene geçirdiği estetik ameliyatlarla gündeme gelmişti. Devasa göğüsleriyle tanınan Mary Magdalene'nin gögüs implantı patlayınca yeniden ameliyat kararı almıştı. Ve son halini görenler "Göğüsleri nereye gitmiş?” yorumunda bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Son halini görenler şokta: Göğüslerin nereye gitti? Mary Magdalene bıçak altına yattı ve bu hale geldi - Resim: 3

Sosyal medyada 211 bin takipçisi bulunan Mary Magdalene son estetik prosedüründen sonra göğüslerinin son halini takipçilerine gösterdi. Kot pantolon ve sade bir bluzla makyajsız bir şekilde kamera karşısına geçen Mary Magdalene’in son halini görenler gözlerine inanamadı.

Yeni halini sevdiğini ifade eden Mary Magdalene gönderisine, “Buna bayıldım. Çok uzun süredir büyük implantlarım var, bu yüzden bu korkutucu bir değişiklikti ama bundan o kadar mutluyum ki... Alışveriş yapmak artık eğlenceli çünkü şirin üstleri sığdırabiliyorum” notunu ekledi.

Mary Magdalene’in aksine sosyal medyadaki takipçileri ise duruma alışma konusunda onun kadar hızlı hareket edemedi. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı yeni görüntüsünü beğenirken diğer bir kısmı ise estetikli halinin daha güzel olduğunu savundu.

SIRADAKİ GALERİ

Esra Ezmeci'yi çılgına çeviren soru Esra Ezmeci'yi çılgına çeviren soru