Esra Ezmeci'yi çılgına çeviren soru. Günde 3 defa ilişkiye giriyorum dedi bu soruyu sordu. Esra Ezmeci'ye gelen iğrenç soru karşısında ise Ezmeci çıldırdı!

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu. Özellikle bir kadının eşinin istekleriyle ilgili itirafı şok etti.

Google Haberlere Abone ol
Esra Ezmeci'yi çılgına çeviren soru. Günde 3 defa ilişkiye giriyorum dedi bu soruyu sordu. Esra Ezmeci'ye gelen iğrenç soru karşısında ise Ezmeci çıldırdı! - Resim: 1

FOX ekranlarında yayınlanan 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programının kaldırılmasından sonra da sosyal medya üzerinden kendisine gelen soru ve itiraflara cevap veren ünlü psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen soru ve itiraflarla şoke etmeye devam ediylor.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu.

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı.

Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

İşte Ezmeci'ye gelen sorular ve ona verilen cevaplar...