Sergen Yalçın dev takımın başına mı geçiyor? Abdullah Avcı Trabzonspor ile yollarını ayırmıştı Sergen Yalçın Trabzonspor teknik direktörü mü olacak?

Ahmet Ağaoğlu'nun başkanlıktan istifa etmesinin ardından Trabzonspor'da Abdullah Avcı depremi yaşanmıştı. Tecrübeli teknik direktör Trabzonspor ile yollarını ayırmıştı. Bordo mavililer hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Trabzonspor'un başına Beşiktaş efsanesi Sergen Yalçın'ın geçeceği iddia edildi. Sergen Yalçın'dan o iddialara yanıt geldi.

Google Haberlere Abone ol
Sergen Yalçın dev takımın başına mı geçiyor? Abdullah Avcı Trabzonspor ile yollarını ayırmıştı Sergen Yalçın Trabzonspor teknik direktörü mü olacak? - Resim: 1

Trabzonspor son günlerde birbiri ardına gelen istifalarla sarsıldı. Önce Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu görevi bıraktığını açıkladı. Trabzonspor'da kongre kararı alınırken bir istifa haberi daha geldi. Trabzonspor ile şampiyonluk sevinci yaşayan Abdullah Avcı bordo mavililer ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Abdullah Avcı ile yollarını ayıran ve teknik direktör arayışına giren Trabzonspor ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Beşiktaş'ı şampiyon yapan Sergen Yalçın'ın bordo mavili ekibin başına geçeceği öne sürüldü.


Kaynak: Medyatava