Sergen Yalçın dev takımın başına mı geçiyor? Abdullah Avcı Trabzonspor ile yollarını ayırmıştı Sergen Yalçın Trabzonspor teknik direktörü mü olacak?

Ahmet Ağaoğlu'nun başkanlıktan istifa etmesinin ardından Trabzonspor'da Abdullah Avcı depremi yaşanmıştı. Tecrübeli teknik direktör Trabzonspor ile yollarını ayırmıştı. Bordo mavililer hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Trabzonspor'un başına Beşiktaş efsanesi Sergen Yalçın'ın geçeceği iddia edildi. Sergen Yalçın'dan o iddialara yanıt geldi.

Google Haberlere Abone ol
Sergen Yalçın dev takımın başına mı geçiyor? Abdullah Avcı Trabzonspor ile yollarını ayırmıştı Sergen Yalçın Trabzonspor teknik direktörü mü olacak? - Resim: 2

tv100.com spor editörü Mehmet Batuhan Ağır, ünlü teknik direktör Sergen Yalçın'a bu iddiayı sordu. Ağır, "Hocam Trabzonspor ile isminiz geçiyor. Neler söylemek istersiniz?" sorusuna Sergen Yalçın, "Henüz bir teklif almadım" dedi.

Ağır'ın, "Peki teklif gelirse Trabzonspor'a sıcak bakar mısınız" sorusu üzerine Yalçın, sözlerini tekrarlayarak "Henüz teklif almadım" yanıtını verdi.

Beşiktaş ile Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda zafere ulaştıktan sonra diğer sezon beklentileri karşılayamayan Sergen Yalçın, istifa edip dinlenmeye çekildiğini duyurmuştu. Yalçın, bu süreçte Katar'dan ve Süper Lig'den birçok teklif aldığını da açıklamıştı. Ayrıca başarılı çalıştırıcı, futbolculuk döneminde 2000-2001 sezonunda Trabzonspor forması giymişti. 

SIRADAKİ GALERİ

Galatasaray transferde frene basmayacak Galatasaray transferde frene basmayacak
Kaynak: Medyatava