QNB Finansbank emekli promosyonunda çıtayı yükseltti: 10 bin TL. QNB Finansbank emekli promosyonu ne kadar. QNB Finansbank emekli promosyonu ne kadar veriyor?

Bankalar arası emekli banka promosyonlarında rakamlar artmaya başladı. QNB Finansbank da yarışa katıldı. Bankaya emekli maaşını getirene 7 bin lira verme kararı alındı. Ancak bu promosyon 'öner kazan' kampanyasına dahil olmasıyla beraber 10 bin liralık bir ödeme verecek. İşte QNB Finansbank'ın promosyon ödeme şartları ve miktarları.

Google Haberlere Abone ol
QNB Finansbank emekli promosyonunda çıtayı yükseltti: 10 bin TL. QNB Finansbank emekli promosyonu ne kadar. QNB Finansbank emekli promosyonu ne kadar veriyor? - Resim: 3

18 Ağustos'ta başlayan bu kampanyanın son günü ise 31 Ağustos. Banka bu kampanya boyunca 1500 lira emekli maaşı olanlara 4650 TL, 2500 lira maaşı olanlara 5800 TL ve 2500 lira üstü maaşı olanlara ise 7 bin lira promosyon ücreti verecek.

Ayrıca 'Öner Kazan' kampanyasıyla birlikte bankaya getirdikleri her emekli için ise 1000 TL alabilecekler. Yalnız bu kampanya 3 emekli için geçerli...

Yanı 7 bin lira promosyon alan bir emekli 3 kişiyi de ilgili bankaya getirmesi durumunda 3 bin lira da 'öner kazan'dan alacak ve 10 bin liralık bir promosyon ödemesi almış olacak.

SIRADAKİ GALERİ

Garanti BBVA kesenin ağzını açtı: Emekliye 9750 TL Garanti BBVA kesenin ağzını açtı: Emekliye 9750 TL