QNB Finansbank emekli promosyonunda çıtayı yükseltti: 10 bin TL. QNB Finansbank emekli promosyonu ne kadar. QNB Finansbank emekli promosyonu ne kadar veriyor?

Bankalar arası emekli banka promosyonlarında rakamlar artmaya başladı. QNB Finansbank da yarışa katıldı. Bankaya emekli maaşını getirene 7 bin lira verme kararı alındı. Ancak bu promosyon 'öner kazan' kampanyasına dahil olmasıyla beraber 10 bin liralık bir ödeme verecek. İşte QNB Finansbank'ın promosyon ödeme şartları ve miktarları.

Google Haberlere Abone ol
QNB Finansbank emekli promosyonunda çıtayı yükseltti: 10 bin TL. QNB Finansbank emekli promosyonu ne kadar. QNB Finansbank emekli promosyonu ne kadar veriyor? - Resim: 2

QNB Finansbank'tan yapılan açıklamada "Cep telefonunuzdan vereceğiniz dijital onay sayesinde şubeye gelmeden maaşınızı taşıyın, 7.000 TL ‘ye varan nakit promosyon kazanın. Ayrıca emekli yakını öneren tüm müşterilerimiz önerdiği müşteri başına 1.000 TL öner kazan nakit promosyonundan faydalanıyor." denildi.

QNB Finansbank, 18 Ağustos 2022 tarihinden itibaren emekli maaşını kendisinden alma sözü veren emeklilere 7.000 TL’ye varan koşulsuz nakit promosyon kazanma fırsatıyla birlikte emekli yakınını QNB Finansbank’a öneren ve kazandıran herkese kazandırdıkları müşteri başına 1.000 TL verme kararı aldı. 

Öner kazan kampanyasından her müşteri üç defa faydalanabiliyor. Üstelik müşteriler cep telefonundan kolayca verebileceği dijital onay sayesinde şubeye gelmelerine gerek kalmadan maaşlarını taşıyabilecek ve nakit promosyon fırsatından faydalanabilecekler.