Jilet gibi keskin gözleri olanlar hemen görüyor. Resimdeki gizli Z harfini 6 saniye içinde görebilenler dahi sayılıyor. Sadece üstün zekalılar gizlenmiş Z harfini 6 saniye içinde bulabiliyor

Aşağıdaki 6 saniyelik viral IQ testini yaparak akıllı beyninizi test edin. Bu IQ testi, insanların zekasını zorlayacak şekilde yaratıldı ve sadece zekası ortalamanın üzerinde olanlar 6 saniye içinde çözmeyi başarabiliyor.

Google Haberlere Abone ol
Jilet gibi keskin gözleri olanlar hemen görüyor. Resimdeki gizli Z harfini 6 saniye içinde görebilenler dahi sayılıyor. Sadece üstün zekalılar gizlenmiş Z harfini 6 saniye içinde bulabiliyor - Resim: 1

RESİMDEKİ FARKLI HARFİ BULABİLİR MİSİN?

Peki akıllı bir insan olduğunuzu kanıtlamaya hazır mısınız? O zaman yukarıdaki görüntüyü bir açıdan diğerine kadar incelediniz mi? Sadece 6 saniyede 'S' harflerinin arasından 'Z' harfini bulabilir misiniz?

'Z' harfinin özellikleri tam olarak tanımlanmamış olsa da, yine de tanımlanabilir. O kadar da zor değil ve işin sırrı 'Z' harfini bulmakta. Unutmayın, harf birkaç 'S' arasına gizlenmiştir, belki de birinin yanında gözlerinizi rahatsız edecek, bu yüzden dikkatli olun. Hala bulamadınız mı? Yoksa aramaktan sıkıldınız mı? Endişelenme veya kötü hissetme. Bu tamamen normal çünkü bu bulmacaları çözmek çok zaman ve sabır gerektiriyor.

Etiketler bulmaca test IQ testi