İş arayanlar müjde: Kaçırılmayacak ilan yayımlandı. Yüksek maaş ile kamuya KPSS 50 puanla memur ve şoför alımı yapılacak. Kadın erkek herkes başvuru yapabilecek. İşte detaylar

İş arayanlar için Resmi Gazete’de çok önemli bir personel alım ilanı yayımlandı. İş arayanlar için kaçırılmaz ilan duyuruldu. Kamuya KPSS 50 puanla memur ve şoför alımı yapılacak. Kadın erkek herkesin başvuru yapabileceği belirtildi.

Google Haberlere Abone ol
İş arayanlar müjde: Kaçırılmayacak ilan yayımlandı. Yüksek maaş ile kamuya KPSS 50 puanla memur ve şoför alımı yapılacak. Kadın erkek herkes başvuru yapabilecek. İşte detaylar - Resim: 1

Kütahya’ya bağlı Şaphane Belediyesi bünyesine personel alımı yapılacak. Hem memur hem de şoför alımı yapılacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda başvuru şartları ve ilan detayları ayrıca aktarıldı. Adayların başvurabilmesi için en az KPSS 50 puan alması gerektiği açıklandı.

KPSS 50 PUAN İLE MEMUR VE ŞOFÖR ALIMI YAPILACAK

Yerel yönetimler bünyelerine kamu personeli alımlarına devam ediyor. Son olarak Kütahya ‘ya bağlı Şaphane Belediyesi Resmi Gazete ‘de yayımladığı alım ilanına göre bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS 50 puanla şoför ve VHKİ alımı yapacak.