Hazırladığı ilaçlarla rengi maviye dönen adam. Hastalıklarını kendisi tedavi etmeye kalktı, cilt rengi maviye döndü: O fotoğraflar ilk kez ortaya çıktı

Yaşadığı sağlık sorunlarını çözmek için kendi hazırladığı ilaçlarla sağlığına kavşumak isterken derisinin rengi maviye dönen Paul Karason'ın fotoğrafları ilk kez yayımlandı. 'Şirin Baba' lakabı takılan Karason 2013 yılında hayatını kaybetmişti.

Google Haberlere Abone ol
Hazırladığı ilaçlarla rengi maviye dönen adam. Hastalıklarını kendisi tedavi etmeye kalktı, cilt rengi maviye döndü: O fotoğraflar ilk kez ortaya çıktı - Resim: 2

Minik gümüş iyonları ve sıvı içinde asılı nanopartiküller içeren karışım, Paul'un derisinin tamamen renk değiştirmesine neden oldu. Ancak Paul kendisindeki bu değişimi fark etmedi. Bir arkadaşının kendisine vücudunun mavileştiğini söylemesi üzerine Paul, sonunda durumun farkına vardı.

2013 yılında ölmüştü! Kendi yaptığı ilaçlardan rengi maviye dönüşen adamın fotoğrafları yayınlandı. Vücudunun renginin değişmesinden sonra ünlenen Paul, işsiz kaldı daha sonra da nişanlısından ayrıldı. Art arda gelen sorunlarla boğuşan Paul, prostat kanseri ve kalp sorunları ile mücadele ettikten sonra hayatını kaybetti.

SIRADAKİ GALERİ

Market kartının kare kodunu koluna dövme yaptırdı Market kartının kare kodunu koluna dövme yaptırdı