Hazırladığı ilaçlarla rengi maviye dönen adam. Hastalıklarını kendisi tedavi etmeye kalktı, cilt rengi maviye döndü: O fotoğraflar ilk kez ortaya çıktı

Yaşadığı sağlık sorunlarını çözmek için kendi hazırladığı ilaçlarla sağlığına kavşumak isterken derisinin rengi maviye dönen Paul Karason'ın fotoğrafları ilk kez yayımlandı. 'Şirin Baba' lakabı takılan Karason 2013 yılında hayatını kaybetmişti.

Google Haberlere Abone ol
Hazırladığı ilaçlarla rengi maviye dönen adam. Hastalıklarını kendisi tedavi etmeye kalktı, cilt rengi maviye döndü: O fotoğraflar ilk kez ortaya çıktı - Resim: 1

Yakalandığı hastalıklara kendi hazırladığı ilaçlarla çare bulmaya çalışan ancak bu sırada derisinin rengi maviye dönen ABD'li Paul Karason'ın fotoğrafları ilk kez yayımlandı.

Vücudu aldığı ilaçlar nedeniyle maviye dönen ve kendisine "Şirin Baba" olarak lakap takılan Karason 2013 yılında hayatını kaybetmişti. Karason'ın hayatını kaybetmesinin üzerinden geçen 10 yıl sonra fotoğrafları ilk kez yayımlandı. Paul Karason, bir dergide sağlıklı genç kalma ile ilgili okuduğu yazı sonrası ev yapımı gümüş kolloidal karışımı içmeye başladı.

Vücudu masmavi olan Paul'a "Mavi Adam" ve "Şirin Baba" gibi lakaplar takıldı.