Günde 6 kez ilişkiye giriyorum. Ne yapmalıyım? Gelen iki soru Esra Ezmeci'yi şaşırttı olay cevap verdi

Esra Ezmeci'ye gelen soru ve itiraflar şaşırtmaya devam ediyor. FOX ekranlarında yayınlanan 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programının kaldırılmasından sonra da sosyal medya üzerinden kendisine gelen soru ve itiraflara cevap veren ünlü psikolog Esra Ezmeci'ye sorulan soru ve gelen itiraflar yine şoke etti. İşte o paylaşımlar...

Google Haberlere Abone ol
Günde 6 kez ilişkiye giriyorum. Ne yapmalıyım? Gelen iki soru Esra Ezmeci'yi şaşırttı olay cevap verdi - Resim: 1

Son dönemin en çok konuşulan psikoloğu olan Esra Ezmeci ilişki ve cinsellik üzerine verdiği tavsiyelerle dikkat çekmeye devam ediyor. FOX ekranlarında yayınlanan 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programı için final kararı alınınca fenomen isim sosyal medyaya yönelmişti.

Instagram hesabından sık sık soru-cevap etkinliği yapan Esra Ezmeci aldığı son itiraflarla şoke oldu.

Programının final kararı almasından sonra, Instagram hesabında takipçilerinden gelen soruları yanıtlamaya devam eden Esra Ezmeci, gelen ilginç sorularla adından söz ettiriyor.

Gelen bir soruda "Erkek arkadaşımın cinsel organı çok küçük. Ayrılmalı mıyım, Karakteri çok iyi ama..." sorusuna Ezmeci, "Bunun bazı çözümleri var.  Eğer diğer özellikleri çok iyiyse karşınızdakini kırmadan bunu konuşabilir ve farklı çözümler bulabilirsiniz" cevabını verdi.