Görenler bir kez daha baktı. Camdaki sır yazı. Camdaki yazı İstanbul'u salladı Esrarengiz yazıların sırrı ortaya çıktı. Ev sahibi ile kiracı arasındaki anlaşmazlık bunu yaptırdı

İstanbul'un Kartal ilçesinde yaşayanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sokaktan geçerken herkes bu yazıları okumaya çalıştı. Evin camına yapıştırılan yazılar merak konusu oldu. Sonunda o yazıların neden cama yapıştırıldığı ortaya çıktı ve işin içerisinde ev sahibi ile kiracı arasında yaşanan anlaşmazlık olduğu belirlendi.

Google Haberlere Abone ol
Görenler bir kez daha baktı. Camdaki sır yazı. Camdaki yazı İstanbul'u salladı Esrarengiz yazıların sırrı ortaya çıktı. Ev sahibi ile kiracı arasındaki anlaşmazlık bunu yaptırdı - Resim: 1

İstanbul'un Kartal ilçesinde yaşayan Hasan Şengün, yaklaşık dört yıl önce 1650 TL'lik kirayı ev sahibine elden vereceğine dair sözleşme imzalayarak evi tuttu.

Bir süre sonra 2 bin liraya yükselen kirasını her ay düzenli olarak ev sahibine elden ödeyen Şengün, ay sonunda ev sahibinin, 8 bin TL kira istediğini ifade etti. 

Kiracı Şengün, bu fiyatı karşılayamayacağını, kiranın 4 bin TL olmasını istediğini ancak ev sahibinin teklifi kabul etmediğini söyledi.

Kiracısının dört yıl kira ödemediğini iddia eden ev sahibi, Hasan Şengün'ü dava etti.

Eve gelen haciz kağıdıyla şoke olan kiracı Şengün, hukuk mücadelesi başlattı.

Yaşadıklarını kağıtlara yazıp penceresine astı