FLAŞ! Bir litre Ayçiçek yağı 50 lira. Ayçiçek yağında saniyelik fiyat değişimi. Onur Market ayçiçek yağ fiyatları açıklandı. Yudum 5 litre 250 liraya dayandı. Yudum, Orkide, Biryağ fiyatları ne kadar oldu?

Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği, Rusya ve Ukrayna'daki savaş yüzünden Türkiye'ye yağ sevkiyatının engellendiğini belirterek, bir iki ay içinde yağ sıkıntısının yaşanabileceğini açıklamıştı. Bu açıklamadan sonra vatandaşlar marketlere akın edince, stokçular da ayçiçek yağ fiyatlarına zam yaptı. Vatandaşlar şimdi ayçiçek yağlarının hangi markette daha ucuz olduğunu araştırıyor. Onur markette bulunan Onur Bereket, Yudum, Orkide ve Biryağ fiyatları da zam gördü. İşte fiyatlar.

Google Haberlere Abone ol
FLAŞ! Bir litre Ayçiçek yağı 50 lira. Ayçiçek yağında saniyelik fiyat değişimi. Onur Market ayçiçek yağ fiyatları açıklandı. Yudum 5 litre 250 liraya dayandı. Yudum, Orkide, Biryağ fiyatları ne kadar oldu? - Resim: 1

MEDYATAVA

Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği, Rusya ve Ukrayna'daki savaş yüzünden Türkiye'ye yağ sevkiyatının engellendiğini belirterek, bir iki ay içinde yağ sıkıntısının yaşanabileceğini açıklamıştı. Hükümetten gelen açıklamada ise yağ stokunun yeterli olduğu belirtilmiş ancak bu açıklama vatandaşların sıvı yağ almak için izdiham oluşturmasını engelleyememişti. Onur market de yağ fiyatlarına zam yapan firmalar arasına girdi. Marketin web sitesindeki son fiyatlar şöyle oldu.