Elon Musk'ın yalanları bir bir ortaya çıkıyor! Yeni doğan oğlum kollarımda öldü demişti. Eski eşi konuştu: Yalan söylüyor!

Tesla ve SpaceX gibi dev şirketlerin sahibi girişimci iş insanı Elon Musk, geçtiğimiz haftalarda dünyanın en yaygın kullanılan sosyal medya platformlarından Twitter’ı satın aldığından beri dünyanın en çok konuşulan insanı. Oğlunu, Tesla otomobilinin yaptığı kazada kaybeden acılı bir baba şirkete dava açmış, mahkeme kayıtlarındaysa Elon Musk ve bu baba arasında konuşmalarda Musk kendisinin evladının da kollarındayken öldüğünü söylemişti.

Google Haberlere Abone ol
Elon Musk'ın yalanları bir bir ortaya çıkıyor! Yeni doğan oğlum kollarımda öldü demişti. Eski eşi konuştu: Yalan söylüyor! - Resim: 1

Geçmişte ünlü ve ünsüz birçok kadınla birliktelik yaşayan Elon Musk’ın bazı ilişkileri ünlü şarkıcılar ya da aktrisler söz konusun olduğundan çok göz önünde yaşanmıştı. Oysa Musk’ın bir de az bilinen, daha geçmişte kaldığı için son ilişkileri kadar konuşulmayan bir evliliği ve bu evlilikten sahip olduğu 5 çocuğu var. Musk’ın bu evlilik ve çocuklarıyla ilgili geçmişi geçtiğimiz aylarda haberlere konu olmuştu. Aynı haber şimdilerde Musk’ın Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamayla bir kez daha gündeme geldi.

Bu trajik hikâye ilk olarak bu yılın başlarında duyuldu. Sahibi olduğu elektrikli araç şirketi Tesla’nın yaptığı bir kazayla ilgili dava dosyalarında saklanan bu sır açığa çıkacak ve Musk’ın imajının hırslı ve paragöz bir patrondan, şefkatli bir babaya dönüşmesine yol açacaktı.