Dolar neden düşmez? Tane tane anlattı. Dolar 17 TL'yi geçti, Dünya gazetesi ekonomi yazarı Emrah Lafçı'dan flaş açıklama geldi. Dolar ne kadar yükselecek?

Ekonomide alarm sesleri... Döviz fiyatları yeniden tırmanışa geçti. Dolar kuru banka satış rakamı 17.36 liraya çıkarken, euro satış rakamı da 18.64 lira oldu. Peki dolardaki artış sürecek mi? Dolar daha ne kadar yükselecek? Dünya gazetesi ekonomi yazarı Emrah Lafçı, doların neden düşmeyeceğini tane tane anlattı ve ne olacağını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Dolar neden düşmez? Tane tane anlattı. Dolar 17 TL'yi geçti, Dünya gazetesi ekonomi yazarı Emrah Lafçı'dan flaş açıklama geldi. Dolar ne kadar yükselecek? - Resim: 1

Kurlarda uzun zaman sonra yeniden bir hareketlenme söz konusu. Aralık 2021 yılından sonra dolar ve euro yükselişe geçti. Dolar kuru şu anda 17 liranın üstünde seyrederken, euro da 18 liranın üstünde... Vatandaşın ve yatırımcıların merak ettiği ise doların daha ne kadar yükseleceği... İşte bununla ilgili bir yazı yazan Dünya gazetesi ekonomi yazarı Emrah Lafçı, doların neden düşmeyeceğini tane tane anlattı ve ne olacağını açıkladı.