Çoğu kullanıcı bundan habersiz! WhatsApp’ta görünmez olmanın yöntemi ortaya çıktı. Bu yöntemi sadece çok az kullanıcı biliyor. İşte WhatsApp’ta görünmez olmanın yöntemi

WhatsApp, dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan anlık haberleşme platformu konumunda yer alıyor. Fakat milyonlarca insanın yer aldığı bu platformda kullanıcılar, bazı durumlarda görünmez olmak ve iletişimde kalmak istemiyor. WhatsApp’ta da görünmez olmanın farklı şekillerde birden fazla yolu var. Bu yolları, tek tek içerikte listeledik. Peki nasıl görünmez olunur? İşte WhatsApp’ta görünmez olmanın yolları.

Google Haberlere Abone ol
Çoğu kullanıcı bundan habersiz! WhatsApp’ta görünmez olmanın yöntemi ortaya çıktı. Bu yöntemi sadece çok az kullanıcı biliyor. İşte WhatsApp’ta görünmez olmanın yöntemi - Resim: 2

Anlık mesajlaşma platformunda görünmez olmanın bir diğer yolu ise iletiyi bildirim kutusundan cevaplamak. Uygulamaya girmeden bildirim kutusundan yanıtlanan mesajla karşıdaki kullanıcı, çevrim içi olup olmayacağını anlamayacak. Bu sayede ilk anlattığımız ipucu ayarlarını güncellemeden sadece belirli kişilerle bildirim kutusu üzerinden iletişim sağlanabilir.

WhatsApp’ta görünmez olmanın bir diğer ipucu da mesajı interneti kapattıktan sonra yanıtlamak. Platformdan mesaj geldikten sonra bağlı olunan Wi-Fi ya da Hücresel Veri’yi kapatarak mesaj yanıtlanırsa son görülme tarihinde herhangi bir değişiklik olmaz. Ama tabii ki mesajın karşı tarafa iletilmesi için uygulamadan çıkış yaptıktan sonra internete tekrardan bağlanmak gerektiğini unutmamak lazım.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin görünmez olmak için bunlar dışında herhangi bir taktiğiniz var mı? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete

SIRADAKİ GALERİ

Sakın bunu yapmayın! Telefonunuz hurdaya çıkabilir Sakın bunu yapmayın! Telefonunuz hurdaya çıkabilir