Çiftçiler dikkat. Mazot desteği için son günler. Çiftçiler 29 ocak balıkçılar ise 22 ocak tarihine kadar başvurulabilecek. İşte ABB'nin verdiği tarımsal destek ödemeleri için yapılan çağrı

Tarımsal destek ödemesi alan çiftçiler dikkat, açıklama geldi son tarihler duyuruldu. Başkent'te kırsal kalkınmanın geliştirilmesi amacıyla 2023 yılında da çiftçilere mazot ve sıvı gübre, balıkçılara ise mazot desteğinde bulunuyor. Başvuruda son tarihler için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan açıklama geldi.

Google Haberlere Abone ol
Çiftçiler dikkat. Mazot desteği için son günler. Çiftçiler 29 ocak balıkçılar ise 22 ocak tarihine kadar başvurulabilecek. İşte ABB'nin verdiği tarımsal destek ödemeleri için yapılan çağrı - Resim: 1

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin, yerli üreticilere yönelik başlattığı mazot ve sıvı gübre desteği için başvurular devam ediyor. Çiftçiler 29 ocak, balıkçılar ise 22 ocak tarihine kadar ‘baskenttarim.ankara.bel.tr’ adresi üzerinden başvuruda bulunabilecek. Destek tutarları, ABB tarafından çiftçilerin Başkent Kartları'na yatırılacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, artan mazot fiyatları nedeniyle yerli üreticilere ekonomik yönden destek olmak amacıyla mazot desteğinde bulunmaya devam ediyor.

ABB, Başkent'te kırsal kalkınmanın geliştirilmesi amacıyla 2023 yılında da çiftçilere mazot ve sıvı gübre, balıkçılara ise mazot desteğinde bulunuyor.

MAZOT DESTEĞİ BAŞVURULARI İÇİN SON GÜNLER