Cebinde Akbank kartı olanlara müjde: 200 TL verilecek. Akbank, kasım ayı kampanyası başlattı. Alışverişte yeni dönem. Bankamatik kartı ve kerdi kartı harcamasında anında Chip para

Akbank müşterileri için çok özel bir kampanya düzenlendi ve bunun da son başvuru süresi 30 Kasım olarak duyuruldu. Akbank müşterileri alışveriş yaparken anında para kazanacak.

Google Haberlere Abone ol
Cebinde Akbank kartı olanlara müjde: 200 TL verilecek. Akbank, kasım ayı kampanyası başlattı. Alışverişte yeni dönem. Bankamatik kartı ve kerdi kartı harcamasında anında Chip para - Resim: 1

Akbank, kasım ayındaki alışverişlerinde Axess ve Wings sahiplerine özel 2 bin 400 TL'yi aşan chip-para, 175 bine varan Mil Puan, yüzde 30'a varan birçok indirim ve taksit kampanyalarını Juzdan uygulamasından sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Akbank kasım ayı indirimlerini katlayacak kampanyaları tüketiciyle buluşturuyor.

Buna göre, tüketiciler 30 Kasım’a kadar Juzdan’dan kampanyaya katıldıktan sonra yapacakları her ikinci 600 TL internet harcamasına 50 TL, toplamda 200 TL chip-para kazanıyor. Kazandıkları chip-paraları, anlaşmalı üye iş yeri aramalarına gerek olmadan, Juzdan üzerinden "Chip-para ile Öde" butonuna basarak, dönem içi harcamalarını silmek için kullanabiliyor.

30 Kasım'a kadar harcamaları silmek için kullanılan chip-paralar 2’ye katlanıyor. Böylece Axessliler, Juzdan’dan yaptıkları dönem içi internet harcamalarını silerken, en fazla 50 TL chip-paralarını, 100 TL chip-para değerinde kullanılabiliyor.

Kaynak: A.A