Canan Karatay’ın şifalı reçetesi bulundu: Yemeklere 1 kaşık ilave etmeniz yeterli. Adeta ecza deposu olan o besin

Prof. Dr. Canan Karatay, yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşüyor. İçerisinde bol vitamin ve mineral barındıran bu besin, her derde deva oluyor ve adeta şifa depoluyor. Sevmeseniz de bundan sonra her yemeğe 1 kaşık eklemek isteyeceksiniz! İşte Karatay’ın şifalı önerisi

Google Haberlere Abone ol
Canan Karatay’ın şifalı reçetesi bulundu: Yemeklere 1 kaşık ilave etmeniz yeterli. Adeta ecza deposu olan o besin - Resim: 2

KUYRUK YAĞI

Prof. Dr. Canan Karatay, üstüne basa basa kuyruk yağı tüketimiyle ilgili son zamanlarda gündemde yer alıyor. Kuyruk yağı, sağlığımız için mucizevi faydalar sunan en şifalı kaynaklardan biri oluyor. Ancak kuyruk yağının hem tadı hem ağır kokusu nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih edilmiyor.

Kuyruk yağının bu faydalarını okuduktan sonra her yemeğe 1 kaşık ilave etmeden duramayacaksınız! Kuyruk yağı, içerisinde bol miktarda kalsiyum, potasyum, demir ve omega-3 yağ asitleri içerir. Kuyruk yağı vücuda enerji vererek aynı zamanda bağışıklığı da güçlendirir.

Kuyruk yağının en bilinen faydası ise, eklem ağrılarına iyi geldiğidir. Ağrıları azaltan kuyruk yağı ayrıca sinirleri yumuşatır ve iyileşmesinde katkıda bulunur. Kalp ve damar sağlığını da koruma altına alan kuyruk yağı, kan basıncını dengeleyerek tansiyona da iyi gelir.

SIRADAKİ GALERİ

Ortası beyazlayan makarnayı sakın yemeyin Ortası beyazlayan makarnayı sakın yemeyin