5 saniye içinde bulabilir misin? Sosyal medya bu dikkat testiyle çalkalanıyor. En zekileri bile şaşkına çeviren testi sadece yüksek IQ'ya sahip kişiler çözüyor. Sadece 50 kişiden 5'i 8 saniyede D harfini bulabiliyor

Eğlenceli bir ara ve bul mücadelesi ile tekrardan karşınızdayız. Bu gün sizin için zorluk resimde gizlenen D harfini bulmak. Zekanızın ne kadar iyi olduğunu ortaya çıkaracak bu harika bulmacayı çözmek için sadece 7 saniyeniz var. D harfi sadece aşağıdaki görselin içinde gizlenmiştir. Kuralları anlamak için önce okuyun ardından görseldeki D harfini bulmaya çalışın.

Google Haberlere Abone ol
5 saniye içinde bulabilir misin? Sosyal medya bu dikkat testiyle çalkalanıyor. En zekileri bile şaşkına çeviren testi sadece yüksek IQ'ya sahip kişiler çözüyor. Sadece 50 kişiden 5'i 8 saniyede D harfini bulabiliyor - Resim: 2

D HARFİ NEREDE SAKLANIYOR?

D harfini gördünüz mü? Resme dikkatlice bakın, D harfi herhangi bir yere gizlenebilir. Harflerin birbirine karışması, yeni başlayanlar için zaman sınırı içinde amaçlanan D harfini bulmayı zorlaştırır.

Bu görevi başarıyla tamamlamak için 7 saniyeniz var. Görevin görece kolay zorluğu nedeniyle süre sınırı daha kısadır ve gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu görmenin harika bir yoludur. Acele et, birkaç saniye daha kaldı.

Bir ipucuna mı ihtiyacınız var? D harfi görüntünün sağ yarısında değil. Artık D harfini bulmanın oldukça kolay olduğuna inanıyoruz. Kaçınız gizli harfi fark edebildi? Süre doldu. Cevabı merak mı ediyorsunuz? O zaman okumaya devam edin.