3 haftada 15 kilo verdiren mucize diyet. Ahmet Mümtaz Taylan 8-18 diyetiyle 15 kilo vermişti. Aralıklı oruç diyeti nedir? Aralıklı oruç diyet listesi. Açlık orucu nedir? Açlık orucu nasıl yapılır?

Ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz, aralıklı oruç, açlık orucu, 8-18 diyeti olarak da isimlendirilen beslenme şekliyle 15 kilo verdiğini açıklamıştı. O gündem sonra gündem olan bu diyet tekniği nasıl çalışıyor. 8 saat yemek yiyip, 16 saat boyunca yemek yememek gerçekten kilo verdiriyor mu? 8 saat diyetiyle üç haftada 15 kilo vermek mümkün mü?

Google Haberlere Abone ol
3 haftada 15 kilo verdiren mucize diyet. Ahmet Mümtaz Taylan 8-18 diyetiyle 15 kilo vermişti. Aralıklı oruç diyeti nedir? Aralıklı oruç diyet listesi. Açlık orucu nedir? Açlık orucu nasıl yapılır? - Resim: 1

8 saat yemek yiyip 16 saat boyunca midenizi dinlendirme üzerine kurulu olan 8 saat diyeti aslında aralıklı oruç diyetinin (intermittent fasting) bir türü. Son zamanların en popüler diyetlerinden biri olan aralıklı oruç ise gün içinde belli saatlerde yemek yeme ve kalan saatleri hiçbir şey yemeden geçirmeye dayalı bir beslenme çeşidi.