Evde bulunan bu durum cinsel hayatı bitiriyor: Testislerin küçülmesine, cinsel isteksizliğin oluşmasına neden oluyor. Hemen evinizi kontrol edin

Cinsel isteksizlik partnerler arasındaki iletişimin büyük ölçüde bozulmasına yahut çeşitli tartışma sürecinin başlamasına neden olan etmenlerin başında gelmektedir. Cinsel isteksizliği tetikleyen pek çok farklı neden olurken o nedenlerden bir tanesi de şüphesiz ev içerisinde yahut kullanılan eşyalarda oluşan küftür.

Küf kişinin sağlığını tehdit eden bir durum olurken aynı zamanda uzmanlar tarafından yapılan açıklamayla birlikte cinsel isteksizliğin ve hormonal bir takım problemlerin açığa çıkmasına da neden olabiliyor.

Ev içerisindeki küflü hava bileşeni kadın ve erkeklerde fark etmeksizin libido düşüklüğüne ve ruh halinde çeşitli dalgalanmaların oluşmasına neden olurken cinsel isteksizliği ile kişinin hayatına olumsuz etki etmektedir.

Çamaşır makinesinin ömrünü uzatan yöntem bulundu Elma kabuklarını sakın çöpe atmayın Kulüp dizisindeki araba sahnesi olay oldu Günde 5 adet tüketince kabızlık son buluyor Günde 1 avuç yendiğinde vücudu resmen resetliyor Tavuğun taze olup olmadığını anlamanın pratik yolu