Medyatavamedyatava@medyatava.com Medyatava 0212 243 07 10 (3 hat)

Yurt Gazetesi'ne transferler sürüyor. İşte kadroya katılan üç yeni isim

© MEDYATAVA Tuncay Mollaveisoğlu, Yurt gazetesini güçlü isimlerle atağa geçirmeye hazırlanıyor.

30.09.2013 16:38:25

İlk büyük değişikliği yazı işlerinde yapan Mollaveisoğlu, gazetenin yayın direktörlüğüne yazılı medyanın tecrübeli ismi Kerem Çalışkan’ı getirdi.

Ünlü televizyon habercisi ve spikeri Rüştü Erata da gazetenin yazı işlerine dahil oldu. Erata, Yurt Gazetesi’nde redactor editor olarak görev yapacak.

Yeni bir televizyon kanalının kuruluş çalışmalarını da yürüten Tuncay Mollaveisoğlu kısa süre önce Yurt Gazetesi’nin başına geçmiş, etkili isimlerden oluşan bir kadro için çalışmalara başlamıştı.

Gazetenin kadrosuna Vatan Gazetesi’nin yazı işlerinden Meltem Sükay, Vatan ve Milliyet gazetelerinin görsel yönetmenliğini yapan Erdal Çelebi de dahil olmuştu.---
Aynı Kategoriden:
Medyatava Düsturu
Büyük kurumlarda çıkan RİVAYETLERDEN söz ediyorum. Bilmem kimin başına ne geldiğine dair bir rivayet yayılır; daha da kötüsü günler, haftalar, aylar önce duyduğun bir şeyin doğru olduğunu öğrenirsin. "Yirmi yılını o kuruma vermiş olan Joe Baba işten çıkarılacakmış, ya da hepimizi işten çıkaracaklarmış" gibi, her zaman da doğru çıkar. Charles Bukowski
Sıradan Delilik Öyküleri