Yok artık... Sevgilisinin cinsel organını buzdolabında sakladı

ABD'de yaşayan Brianna Kingsley cinsiyet değiştirdi. Sevgilisi de cinsel organının buzdolabında sakladı. Ayrıldıktan sonra cinsel organını alamayan Kingsley eski sevgilisine dava açtı.

Google Haberlere Abone ol
Yok artık... Sevgilisinin cinsel organını buzdolabında sakladı

Brianna Kingsley, eski sevgilisinden buzdolabında sakladığı ameliyatla alınmış testislerini iade etmesini talep etti. Ancak eski sevgili cinsel organını geri göndermeyeceğini söyleyince ikili arasında mahkeme salonlarına taşınan bir tartışma başladı. Kingsley eski sevgilisine 6.500 dolar (yaklaşık 199 bin 360 TL) tazminatla dava açtı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Michigan eyaletinde Brianna Kingsley isimli transseksüel bir birey geçtiğimiz yıl geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra cerrahi operasyonla çıkartılan testislerini eski sevgilisinin sakladığını iddia etti.

Eski sevgilisi William Wojciechowski'nin testislerini buzdolabında yumurtaların yanında sakladığını iddia eden Kingsley, el yazısıyla yazdığı bir beyanda "insan kalıntısı örneğinin" derhal iade edilmesini ve 6.500 dolar (yaklaşık 199 bin 360 TL) tazminat talep etti.

Yok artık... Sevgilisinin cinsel organını buzdolabında sakladı

KARŞI DAVA AÇTI

37 yaşındaki William, testislerini zaten attığını iddia etti ve davayla ilgili dünya çapındaki haberlerden dolayı "aşağılandığını" söyleyerek 6.500 dolarlık (yaklaşık 199 bin 360 TL) bir karşı dava açtı. Bölge Hakimi Jeremy Bowie, 7 Şubat Çarşamba günü her iki eski sevgilinin iddialarını da reddetti.

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin