Sonunda bu da oldu. Bu pantolon 25 bin TL! İdrar lekeli kot pantolonu satışa çıkardılar

İngiliz-İtalyan giyim markası Jordanluca tarafından piyasaya sürülen kot pantolon sosyal medyayı karıştırdı. İdrar lekeli gibi duran pantolonun satış fiyatı 25 bin lira olarak belirlendi.

Google Haberlere Abone ol
Sonunda bu da oldu. Bu pantolon 25 bin TL! İdrar lekeli kot pantolonu satışa çıkardılar

Son dönemde birbirinden çılgın tasarımların ortaya çıktığı moda dünyasında kısa bir süre önce piyasaya sürülen 800 dolarlık (yaklaşık 25 bin TL) kot pantolon büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

Milano Moda Haftası'nda tanıtılan ve Jordanluca isimli markanın satışa çıkardığı kot pantolonun üzerindeki idrar izi deseni eleştirileri de beraberinde getirdi. Kot pantolonun tam kasık bölgesinde kumaşın daha koyu olduğu görülürken bunun sanki idrar gibi görülmesi tüketicilerin tepkisini çekti.

İnternet sitesi üzerinden satışa çıkan ve kısa bir sürede her bedeni kapış kapış satılan pantolonları ise sosyal medya kullanıcıları yerden yere vurdu. Bazı kullanıcılar, "Bu kadar para verip altıma yapmış gibi gözükmem istemem" derken diğer kullanıcılar da desenin çok kötü olduğuna vurgu yaptı.

Bir sosyal medya kullanıcısı, "Neden bir insan bunu giymek ister ki? Bu çok aptalca" derken, bir diğer kullanıcı ise, "Dışarıda tuvalet sırası beklemenize gerek yok. Artık altınıza yapabilir ve bu yeni moda diyebilirsiniz" ifadesini kullandı.

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin