Sapsarı dişleri anında beyazlatmanın sırrı bulundu: Yalnızca 1 kaşığı dişleri beyazlatmaya yetiyor. Evde diş beyazlatma nasıl yapılır?

Dişlerde meydana gelen sarılık birçok kişiyi rahatsız ettiğinden, diş beyazlatmada en etkili ve en doğal yöntemler tercih edilir. Bu mucizevi doğal ürünle dişlerinizi anında bembeyaz yapabileceksiniz. İşte dişleri beyazlatan doğal yöntem

Google Haberlere Abone ol
Sapsarı dişleri anında beyazlatmanın sırrı bulundu: Yalnızca 1 kaşığı dişleri beyazlatmaya yetiyor. Evde diş beyazlatma nasıl yapılır? - Resim: 2

Evde etkili diş beyazlatma

Dişleri doğal yoldan beyazlatmak, herkesin başvurduğu tercihlerden biridir. Hindistan cevizi yağı, doğal ve etkili bir diş beyazlatma yöntemi olarak en sık yapılan uygulamalardandır. Hindistan cevizi yağı, antimikrobiyal ve antifungal özelliklere sahip olan laurik asit içerir.

Hindistan cevizi diş minesine zarar vermeden diş yüzeyindeki lekeleri gidermeye yardımcı olabilir. Hindistan cevizi yağı ayrıca ağızdaki bakteri ve plak oluşumunu azaltarak diş eti sağlığını destekler.

Bir çay kaşığı kadar Hindistan cevizi yağını ağzınıza alın ve 10 ila 15 dakika boyunca çalkalayın. Ardından normal diş fırçalama işlemini gerçekleştirin. Bu işlemi günde bir kez tekrarlayarak dişlerinizdeki lekeleri yok ederek bembeyaz yapabilirsiniz.

DİKKAT: Bu haber genel bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına uygulamadan önce uzmanınıza danışın.

SIRADAKİ GALERİ

O küçük çıkıntının sırrı ortaya çıktı! O küçük çıkıntının sırrı ortaya çıktı!