Kayınbiraderimle birlikte oldum dedi ortalık karıştı. Esra Ezmeci'ye anlattıkları şoke etti

Esra Ezmeci'nin programına konuk olan bir kadın yaptığı itirafla herkesi şoke etti. "Eşim askerdeydi, kayınbiraderimle birlikte oldum" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Kayınbiraderimle birlikte oldum dedi ortalık karıştı. Esra Ezmeci'ye anlattıkları şoke etti

Esra Ezmeci'nin programına konuk olan bir kadın yaptığı itirafla ağızları açık bıraktı. Yüzü maskeli olarak yayına çıkan ve kayınbiraderiyle aşk yaşadığını söyleyen kadın. "Eşim askerdeydi. Ben de boşluktaydım. Kayınbiraderimin de eşiyle sorunları vardı. Benim sürekli ilgilendi. Ben de çok etkilendim" dedi.

Esra Ezmeci'nin sunuculuğunu yaptığı 'Yeni Baştan' programına yüzüne maske takarak çıkan Gönül isimli bir kadın, anlattıklarıyla adeta ekran başındakileri şoke etti.

KAYINBİRADERİMLE BİRLİKTE OLDUM 

Kocasını askerdeyken kayınbiraderiyle aldattığını itiraf eden kadın, "Eşim askerdeydi. Ben de boşluktaydım. Kayınbiraderimin de eşiyle sorunları vardı. Benim sürekli ilgilendi. Ben de çok etkilendim. Bunu söylemek çok zor geliyor bana...Herkes beni yargılayacak ve eleştirecek. Ama dayanamıyorum artık" şeklinde konuştu.

ÇOCUK KAYINBİRADERİMDEN OLABİLİR

İtiraflarını bir adım daha öteye taşıyarak ilk çocuğunun da kayınbiraderinden olabileceğini belirten kadın, "O dönem eşimle de kayınbiraderimle de bir ilişkim olmuştu. Eltimle altlı üstlü oturuyoruz. Eşimle aram iyi değilken Orhan'dan ilgi gördüm. Hem eşimle hem de Orhan ile bir ilişkim oldu evlenmeden önce... " ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin