Kadın öğretmenden öğrencisine cinsel istismar. Sınıfın kapısını kilitledi. Öğrenciye yaptıkları mide bulandırdı

Rusya'nın Toksovo şehrinde mide bulandıran bir olay yaşandı. 25 yaşındaki öğretmen Anna Plaksyuk, 11 yaşındaki öğrencisine sınıfta cinsel istismarda bulundu. Anna Plaksyuk hakkında tutuklama kararı verildi.

Google Haberlere Abone ol
Kadın öğretmenden öğrencisine cinsel istismar. Sınıfın kapısını kilitledi. Öğrenciye yaptıkları mide bulandırdı

Rusya'nın Toksovo şehrinde meydana gelen olayda 25 yaşındaki öğretmen Anna Plaksyuk, 11 yaşındaki öğrencisine karşı cinsel nitelikte şiddet içeren eylemlerde bulunmakla suçlandı.

Öğrencisini öğle teneffüslerinde sınıfa kitleyerek "zorla göğüslerine dokundurmak ve çocuğun özel bölgelerine dokunmak" gibi istismar suçlarından dolayı tutuklanan öğretmenin 20 yıla kadar hapsi istendi.

Okul dışında da öğretmenin öğrencisine gönderdiği cinsel içerikli mesajlar ve çıplak fotoğraflar çocuğun annesi tarafından fark edildikten sonra, öğrencinin annesi durumu polise ve okul yönetimine bildirdi.

Çocuğun avukatı İlya Rusyaev şöyle konuştu:

"Ülkemizde çocuklara karşı işlenen suçlar çok ağır bir şekilde cezalandırılıyor, bu nedenle çok sert ama adil bir ceza alacak. Bu yaştaki bir çocuk henüz tam olgunlaşmamış, aynı zamanda yaptıklarının tam olarak farkında da değil. Bu tür eylemler çocuklarda psikolojik travmaya neden oluyor. Kanun bu amaçla bir rıza yaşı belirliyor, ülkemizde bu yaş 16 olarak belirlendi."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin