Hazırlanın 20 Nisan'da geliyor. Uyarı üstüne uyarı yapıldı Kerem Ökten duyurdu

Daha önce 17 Nisan 2024 uyarısı yapan Kerem Ökten, bir paylaşım daha yaparak bu kez de 20 Nisan için uyarıda bulundu ve 'takipteyim' dedi.

Google Haberlere Abone ol
Hazırlanın 20 Nisan'da geliyor. Uyarı üstüne uyarı yapıldı Kerem Ökten duyurdu

Sosyal medya üzerinden hava durumu raporları paylaşan Kerem Ökten, dün yaptığı uyarıda "Kötü haber geldi. 17 Nisan'da Yunanistan üzerinden Ülkemize yoğun bir çöl tozu gelecek. Özellikle Marmara bölgesinde hava basık ve bunaltıcı olacak. Ayrıca batıda beklenen yer yer yağışlar çamur şeklinde etkili olacak..." ifadesini kullanmıştı.

Öktem bugün de bir paylaşım yaparak kuvvetli yağış konusunda uyardı.

Öktem, 20 Nisan tarihini işaret ederek güçlü bir yağış kütlesinin geleceğini söyledi.

Kerem Ökten, Twitter yani X'ten yaptığı paylaşımda "20 Nisan'da Ege üzerinden güçlü bir yağış cephesi Ülkemize gelecek. Fakat etki alanı henüz belli değil. Takipteyim..." ifadesini kullandı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü de bugün bir açıklama yaparak "yurdun kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Akdeniz'in doğusu, Toroslar Mevkii, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi, Güneydoğu Anadolu'nun batısı, Malatya ve Ordu çevreleri ile sabah saatlerinde Samsun'un doğusunun yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor." uyarısında bulunmuştu. 

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin