Görüntüler sosyal medyada gündem oldu: Sevgililer Günü'nde hediye alamayınca bakın ne yaptı...

Sevgililer gününde erkek arkadaşından hediye almayan kadın acısını evi yıkarak aldı. Öfkeli kadın yıktığı evin son halini sosyal medyada paylaştı.

Google Haberlere Abone ol

Reddit isimli platformda "Sevgililer Günü'nde kendisine hiçbir şey alınmadığı için erkek arkadaşının evini çöpe çeviren kız" başlığı ile yayınlanan video kısa sürede viral oldu. 

Hediye almayan sevgilisinin evini harabeye çeviren kadının paylaştığı videoda, eşyaların etrafa saçıldığı, mutfaktaki yiyeceklerin yerlere döküldüğü, yatak başlığını parçalandığı ve etrafa kırmızı boya döküldüğü görüldü. Videoyu izleyen kullanıcılar, banyodan gelen su sesi üzerine kadının evi su basması için uğraştığı üzerine durdular. Öfkeli kadın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Kızlar eğer sevgiliniz sevgililer günü için hiçbir şey almadıysa beni arayın. Ev yıkımı konusunda uzmanım. İster erkek arkadaşınız olsun ister bebeğinizin babası olsun. İşiniz halledilmezse para iadesi garantimiz vardır" ifadelerini kullandı. Sosyal medyada popüler olan videoya çok sayıda yorum geldi. Bazı kullanıcılar videonun kurgu olduğunu söylerken, bir kullanıcı ise, hasarın boyutuna yönelik tahminini bildirdi.