Esenyurt‘ta şoke eden anlar! Kredi kartıyla sigara almak istedi, 1.5 TL komisyonu duyunca market sahibine saldırdı. Yumrukların havada uçuştuğu anlar kameraya böyle yansıdı

Esenyurt‘ta bir markette, kredi kartı ile sigara satışından 1.5 TL komisyon isteyen iş yeri sahibi ile müşteri arasında kavga çıktı. Yumrukların havada uçuştuğu anlar saniye saniye böyle görüntülendi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

Olay, geçtiğimiz günlerde Esenyurt Çınar Mahallesi’nde bulunan bir markette meydana geldi. İddiaya göre markete gelen şahıs, bisküvi ve bir paket sigara istedi. Ödemeyi kart ile yapan adam fişine bakarak 1.5 TL fazla ödediğini fark etti. Durumu market sahibi Nihat K.’ye sorduğunda ise bankanın komisyon aldığı cevabını aldı. Bir süre ikili arasında tartışma yaşanmasının ardından şahıs sinirlenerek market sahibine yumruklarla vurmaya başladı. Çıkan kavgada markete ortalık karışırken taraflar birbirini adeta yerden yere vurdu. Dükkana giren vatandaşlar tarafları ayırırken şahıs dükkandan ayrılarak uzaklaştı. Kavga sonrası yüzü kanlar içinde kalan Nihat K., tedavisinin ardından durumu polis ekiplerine şikayet etti. Yaşanan tartışma ve kavga anları ise marketin güvenlik kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.