Çocuğun mutluluğu viral oldu: Kazı işçileri, oyuncak kamyonuyla yanlarına gelen çocuğun hayalini böyle gerçekleştirdi

Sokaklarındaki kazı çalışmasını gören küçük çocuk, evdeki oyuncak kamyonetini alarak işçilere koştu. Telaşlanan işçiler sonradan durumu fark edince, küçük çocuğu kırmadı. Kepçe operatörü çocuğun kamyonuna toprak doldururken çocuk çok sevindi. O anlar kameraya böyle yansıdı.

Google Haberlere Abone ol

Küçük erkek çocuklarının kamyonlarla ve arabalarla oynamayı sevdiği bilinir. O çocuklardan biri evlerinin önündeki sokakta bir kazı çalışması ve kepçe operatörü olduğunu görünce, evdeki oyuncak kamyonunu alarak oraya koştu. Annesi ne olduğunu anlamadan oğlunun koştuğunu görünce hızla peşine gitti. İşçiler ise telaşlanarak çocuğa durması yönünde işaret verdi. Ancak küçük çocuğun kamyonuyla geldiklerini görünce durumu anlayan işçiler, çalışmayı durdurdu.

Küçük çocuk işçilerden, kamyonuna toprak doldurulmasını istedi. İşçiler ise o çocuğu kırmadı ve çalışmayı bırakarak çocukla oynamaya başladı. Kepçe operatörü yerden aldığı toprağı küçücük kamyona ustalıkla doldurdu. Annesinin yanında uzaktan o anları izleyen küçük çocuk çok sevindi. Küçük çocuğun tatlı halleri ve işçilerin o çocuğu kırmaması sosyal medyada gündem oldu.

Etiketler kazı kepçe çocuk viral