Çene altında çıkan tüylerin kökünü kurutacaksınız! Yalnızca 2 malzemeyle kalıcı çözüm mümkün. Çene altı tüyleri nasıl geçer?

Çene altında çıkan tüyler, pek çok kişinin mustarip olduğu durumlardan biridir. Çene altı tüylerini yok etmek için ağda, ip, cımbız veya jilet ne varsa unutun. Bu doğal yöntem ile çene altı tüylerine veda edeceksiniz. İşte o yöntem

Google Haberlere Abone ol
Çene altında çıkan tüylerin kökünü kurutacaksınız! Yalnızca 2 malzemeyle kalıcı çözüm mümkün. Çene altı tüyleri nasıl geçer? - Resim: 2

Çene altı tüylerine doğal yöntem

Limon suyu ve şeker karışımı, doğal bir ağda alternatifi olarak kullanılabilir ve çene altındaki tüyleri hafifletme amacıyla tercih edilebilir. Bu karışımın içindeki limon, doğal bir asidik özelliğe sahip olup cildi aydınlatıcı etki gösterir ve tüyleri zayıflatır.

Şeker ise karışıma kıvam kazandırır ve cildin ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur. Eşit oranlarda limon suyu ve şekeri, koyu bir macun elde edilene kadar karıştırın. Bu macun, çene altındaki tüylü bölgeye uygulayın ve cilde nazikçe masaj yapın.

Karışımı bu şekilde 15-20 dakika kadar bekletin. Süre sonunda yüzünüzü ılık su ile durulayarak temizleyin. Bu etkili doğal yöntem sayesinde çene altında bulunan tüyleri zayıflatmanız mümkün olacak.

NOT: Bu haber genel bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına uygulamadan önce uzmanınıza danışın. 

SIRADAKİ GALERİ

Çene altında çıkan tüylerin kökünü kurutacaksınız Çene altında çıkan tüylerin kökünü kurutacaksınız