Bu da yeni 'rahatlatma' yöntemi: 69 bin liraya Göbeklitepe'de ağlama seansları düzenliyor! Meğer Göbeklitepe uzaylıların havalimanıymış

Sosyal medyada düşen bir video gündem oldu. Kendisini 'Kuantum düşünce tekniği eğitmeni' olarak tanıtan Şebnem Tacigut isimli bir kişi, Göbeklitepe'ye tur düzenledi, kişi başı 69 bin lira aldığı iddia edildi. Tura katılanlar 'Sirus yıldızına portal açmak' ve 'ağlamak' için bu parayı ödedi.

Google Haberlere Abone ol
Bu da yeni 'rahatlatma' yöntemi: 69 bin liraya Göbeklitepe'de ağlama seansları düzenliyor! Meğer Göbeklitepe uzaylıların havalimanıymış

Türkiye'de para kazanmanın yolları tükenmiyor. Sosyal medyaya düşen son videoya göre bir kişi Göbeklitepe'ye 'ağlama' ve 'Sirus yıldızına portal açmak' için turlar düzenliyor. Kendisini 'Kuantum düşünce tekniği eğitmeni' olarak tanıtan bu kişinin kişi başı 69 bin lira aldığı iddia ediliyor.

Sosyal medyada gündem olan bilgilere göre söz konusu tur 3 gün sürüyor. Katılımcılar içsel bir keşif yolculuğuna çıkıyor ve bilinçaltını anlamaları, potansiyellerini açığa çıkarmaya çalışıyor. 

69 bin liralık tur programı ise oldukça yoğun. Negatif enerji, aura çengelleri ve manyetik alan kancaları temizliği, "400 Yıllık Kölelik" ve "İçimizdeki Firavun" protokollerini bozma, Sirius Bağlantısı ile 21 Katlı Gizli Boyut Kapısı açma, "Işık Dili ile Üst Versiyon Yüklemesi" ve Göbeklitepe'de "Korku Protokolü" bozma gibi aktiviteler yer alıyor.

MEĞER UZAYLILARIN HAVALİMANIYMIŞ 

Kuantum düşünce tekniği eğitmeni Şebnem Tacigut, Göbeklitepe'nin "uzaylıların havalimanı" olduğunu savunuyor ve katılımcılar, burada ellerini uzatarak tarihi kalıntılardan enerji almaya çalışıyor.

69 BİN TL'YE 'İÇSEL YOLCULUK'

Sosyal medyada yarım milyon kişinin takip ettiği Şebnem Tacigut, lüks otellerde de terapi seansları düzenliyor. 3 aylık periyotlar şeklinde verilen eğitimler 3 sınıfa ayrılmış durumda. Katılımcılar toplam 9 aylık bir eğitim sürecinden geçiyor. Birinci sınıfın 3 aylık eğitim ücreti ise 23 bin lira.

Bu tur, bedensel ve ruhsal iyileşmeyi arzulayanlar için oldukça pahalı. Turun ücreti 69 bin TL. Edinilen bilgilere göre Şebnem Tacigut'un psikoloji veya psikiyatri eğitimi bulunmuyor. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Tacigut, geçmişte kurumsal şirketlerde finans müdürü olarak çalışmış. Tacigut, çeşitli hocalardan enerji şifacılığı eğitimi de almış.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin