Beylikdüzü'nde dehşet! Tartıştığı komşusunu önce bıçakladı sonra arabasını yaktı. O anlar saniye saniye böyle görüntülendi

İstanbul'da bir kişi, tartıştığı komşusunu bıçakladıktan sonra aracını ateşe verdi. Saldırgan polis ekipleri tarafından yakalanırken yaralı ise hastaneye kaldırıldı. O anlar kameraya böyle yansıdı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

İstanbul Beylikdüzü'nde yabancı uyruklu iki komşu arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Olay kısa sürede büyüyerek yerini bıçaklı kavgaya bıraktı. Taraflardan biri komşusunu bıçakladı daha sonra da aracını yaktı. Yaşanan o anları bir vatandaş cep telefonu kamerasıyla kayda aldı.

ARABAYI BALATA SPREYİ İLE YAKTI

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi'nde ikamet eden yabancı uyruklu iki komşu arasında çıkan tartışmanın dozu arttı. Kavgaya dönüşen olayda öfkeli şahıs komşusunu bıçakla yaraladı. Bununla da yetinmeyen saldırgan, bıçakladığı adamın aracına balata spreyini dökerek ateşe verdi.

SALDIRGAN, POLİS EKİBİNE DOĞRU KOŞTU

Gözü dönmüş saldırgan, kendisini durdurmaya çalışanlara da aldırış etmedi. Alev alev yanmaya başlayan araçta patlama meydana geldi. İhbar üzerine olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye yanan aracı söndürdü. Şüpheli, gördüğü polis ekiplerine doğru koşarak iki elini kelepçe takmaları için uzattı. Saldırgan gözaltına alınırken, bıçaklanarak yaralanan adam ise tedavisi için hastaneye kaldırıldı.

"DURDURMAYA GELENLER BİR ŞEY YAPAMADI"

Yaşananlara şahit olan Nazlıcan Yılmaz isimli vatandaş, "Ben yukarıdan geliyordum. Bir ses duydum. Bağırıyordu. Sonra aşağı baktım. Arabaya taş attığını gördüm. Annesi ya da herhangi bir akrabası durdurmaya geldi ama bir şey yapamadı. Sonra çocuk gazı aldı ve gözümün önünde arabayı yaktı.

Bende acilen polisi aradım. Polis geldi ama çocuk berbat bir haldeydi. Üstü yoktu yere diz çöküyordu. Kendinde değildi kısacası. Sonrasında zaten polis ve itfaiye geldi. Arabanın önünde başka arabalar vardı. Hepsini çektiler. Çok garip bir durum" dedi.