Bartın'da ilginç kaza kamerada! Elektrikli bisiklet ile metrelerce uzunluktaki demir boruyu taşıyan genç bir anda kendini yerde buldu

Bartın'da meydana ilginç kazada, elektrikli bisiklet ile metrelerce uzunluğunda demir boru taşıyan genç, dengesini kaybederek, yola düştü. Tekrar toparlanarak yola devam eden gencin kaza anı kameraya böyle yansıdı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

Bartın'da Sanayi Kavşağı'ndan Gölbucağı kavşağı istikametine giden elektrikli bisiklet sürücüsü, önüne koyduğu metrelerce uzunluğundaki demir boruyu taşıdı. Bir süre sonra dengesini kaybeden sürücü tekrar dengesini toparlayamadı. Elektrikli bisiklet ve sürücü yola devrilirken, demir boruda yol ortasına düştü. Kaza esnasında yolda seyir eden herhangi bir aracın bulunması ise faciayı önledi.

KAZA DA DURDURMADI

Kaza anı ise elektrikli bisikletin arkasından seyir eden bir araç sürücüsünün cep telefonu kamerası ile saniye saniye görüntülendi. Kazanın ardından tekrar toparlanan genç sürücü demiri de yoldan kaldırdı. Sürücünün bir süre sonra demiri tekrar elektrikli bisikletin önüne koyarak, yola devam ettiği öğrenildi.

Etiketler bartın kaza