Yeni dizi Tövbeler Olsun'dan ilk teaser

TRT 1’in kısa bir süre önce çekimlerine başlanılan yeni dizisi Tövbeler Olsun'un ilk teaser’ı yayınlandı. İşte başrollerinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın yer aldığı dizinin ilk teaser'ı!

TRT 1’in kısa bir süre önce çekimlerine başlanılan yeni dizisi Tövbeler Olsun'un ilk teaser’ı yayınlandı.

Çekimleri son hızla devam eden “Tövbeler Olsun” dizisi çok yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor...

Tövbeler Olsun dizisinde başarılı ama “pinti” bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimi; bu değişimin "hatme çiçeğim" diye sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’yı nasıl etkilediği; bu değişim sayesinde, eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesine dair kimi düşündüren, daha çok da güldüren olaylar zinciri yaşanacak.

Başrollerini Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın paylaştığı Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek,  Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi isimler yer alıyor…

Proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan dizinin yapımcılığını Mustafa Fener üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan imzasını taşıyor.