Yabancı uyruklu kadın kedilere keserle saldırdı! İşte o anlar...

Kedi can havliyle kaçmaya çalışırken, kediyi besleyen Toprak kardeşlerden Nur Toprak olayı hemen videoya çekmek istedi...

Alanya’nın Fığla Mahallesi’nde yaşayan yabancı uyruklu bir kadın, apartman sakinlerinden 2 kız kardeşin beslediği kediye önce keserle saldırdı, yetmedi kediyi besleyen Nur Toprak’a da saldırdı.

Kedi can havliyle kaçmaya çalışırken, kediyi besleyen Toprak kardeşlerden Nur Toprak olayı hemen videoya çekmek istedi. Alanya Postası gazetesinden Sabiha Tatlıyer’in haberine göre kameraya yakalanan cani komşu hızını alamadı bir de videoyu çeken küçük kardeşe saldırdı. Bağrışmaları duyan Toprak kardeşlerden Yaser Toprak kardeşine yapılan küfürlere ve şiddete dayanamayıp olaya müdahale etti. Olay kadının evine girmesiyle son buldu.

Yabancı uyruklu kadını şikayet eden kardeşler hem hayvan haklarının korunması için hem de kendilerine saldırıda bulunan bu kadına gerekli cezanın verilmesi gerektiğini söyledi. Mahkeme tarihini beklediklerini ifade eden Yaser Toprak, “Bir an evvel bu şahsın gereken cezayı alması, cezayı almadığı taktirde de daha farklı sonuçlara neden olabilecek durumlarla karşılaşılabileceğini. Bir an önce hayvanlara şiddete hapis cezası gelmesi gerektiğini” ifade etti.