Trafik tartışmasında kendinden geçti! Etrafa tehditler savurup, taksinin lastiklerini bıçakladı. O anlar kameraya böyle yansıdı

Şişli’de motosiklet sürücüsü ile taksi şoförü arasında trafikte yaşanan yol verme tartışmasında bıçağını çeken motosikletli, önce taksinin lastiğini kesti daha sonra da kaputa bıçakla zarar verdi. O anlar ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Google Haberlere Abone ol

Olay, Şişli Halaskargazi Caddesi üzerinde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, cadde üzerinde seyreden motosikletli ile taksi şoförü arasında trafikte yol verme tartışması çıktı. Bir süre sonra motosiklet sürücüsü bıçağını çıkararak taksinin lastiğini kesti. Sinirlerine hakim olamayan motosikletli daha sonra da taksinin kaputuna bıçakla zarar verdi. Daha sonra da motosikletine binerek olay yerinden uzaklaştı. Yaşanan tartışma sonrası bıçaklı saldırganın taksiye zarar vermesi cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Görüntülerde, elindeki bıçakla taksinin yanına gelen sürücünün lastiği kesmesi ve kaputa bıçakla zarar vermesi görülüyor.