Mucize Doktor dizisine flaş transfer! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı?

FOX'un MF Yapım imzalı reyting rekortmeni Mucize Doktor dizisinin kadrosuna flaş bir isim transfer oldu. Ünlü oyuncunun hayat vereceği karakter, dizide dengeleri değiştirecek.

Eltilerin Savaşı filmindeki başarılı performansı ile dikkat çekn Merve Dizdar, FOX'un perşembe akşamları yayınlanan fenomen dizisi Mucize Doktor’a transfer oldu.

Merve Dizdar, Damla isimli asistan doktor karakterine hayat verecek. Damla, dişli ve hedefi yüksekler olan bir karakter. Nazlı ile Damla arasında yaşanacaklar da dizide yeni bir dönemin başlayacağını işaret ediyor. İki asistan doktorun karşılıklı hamleleri merakla bekleniyor.

Dizinin 5 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 25.bölümünden itibaren izleyici ile buluşacak Merve Dizdar, ilk fragmanda da kendini gösterdi. Damla ile Nazlı arasında bir sürtüşme başlayacak. Nazlı “Ali’nin incinmesine asla izin vermem” diyerek ültimatom veriyor.

Nazlı ve Damla arasındaki bu mücadele diziye de renk ve heyecan katacak. Ayrıca Beliz ile Kıvılcım arasında da büyük savaş bitecek gibi durmuyor.