Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'i kızdırdılar. Şanlıurfa'daki okulda eksikleri gören Özer, okul müdürü ve İl Milli Eğitim Müdürüne tepki gösterdi: 'Para istediniz de para mı vermedik?'

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Şanlıurfa'da bir okulu ziyaret etti. Ziyaret sırasında okuldaki eksikleri gören Özer, hem okul müdürüne hem de il milli eğitim müdürüne tepki gösterdi. Bakan Özer, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’a “Sayın Müdür, gezdirdiğiniz okul böyleyse gezdirmediğiniz okullar nasıl” diye sordu.

Google Haberlere Abone ol

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Şanlıurfa'da ziyaret ettiği bir okuldaki eksikleri işaret ederek okul müdürüne, “Para istediniz de para mı vermedik? Bu çocukları niye burada mahzun halde bırakıyorsunuz” dedi. Bakan Özer, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’a ise "Gezdirdiğiniz okul böyleyse gezdirmediğiniz okullar nasıl" diye sordu.

ANKA'ın haberine göre Mahmut Özer, Şanlıurfa’daki Buhara Eğitim Kampüsü'nde bulunan Halilurrahman Ortaokulu'nu ziyaret etti. Sınıfları inceleyen ve öğrencilerle sohbet eden Özer, daha sonra okul bahçesinde okul müdürüne, “Buraya bir basketbol sahası yapılmaz mı? Siz ne biçim adamsız ya? Siz ne iş yapıyorsunuz? Para istediniz de para mı vermedik? Bu çocukları niye burada mahzun halde bırakıyorsunuz” dedi.

Bakan Özer, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’a ise “Sayın Müdür, gezdirdiğiniz okul böyleyse gezdirmediğiniz okullar nasıl” diyerek tepki gösterdi.