Korkunç anlar kamerada: Arızalanan asansör 4. kattan yere çakıldı! Önce tavana fırlayıp sonra yere düştüler

Çin’in Hunan eyaletinde gerçekleşen asansör kazasında 3 kişi, 4.kattan sert bir şekilde zemine çakıldı. Yaşananlar kameraya böyle yansıdı.

Google Haberlere Abone ol

Çin’in Hunan eyaletininin Changsha bölgesindeki bir apartmanda üç kişinin bindiği asansör aşağıya doğru inerken aniden 4. katta durdu ve birkaç dakika sonra aniden düştü. New York Post tarafından paylaşılan güvenlik kamerası görüntülerinde asansörün düşmeden önceki anlarda yolcuların yardım için düğmeye bastığı ve gergin bir şekilde etrafına baktığı görüldü.

TAVANA ÇARPTI 

Asansörde bulunlar düşmenin etkisiyle önce tavana yükseldi ardından ise birbirlerinin üzerine düşerek yere çakıldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri asansörde sıkışan üç kişiyi de kurtarmayı başardı. Bir kişinin bacağında morluklar oluşurken diğerinin bel kemiğinin iki yerinde kırık olduğunu ve üçüncü kişinin sağlık durumunun henüz bilinmediği ifade edildi.

Asansörün içinde bulunan kişilerden biri olan Li olay anına ilişkin olarak, “Her şey bir anda oldu. Yere düşmeden önce hepimiz havaya fırladık. Kontrolümüzü sağlayamadan kendimizi yerde bulduk. O sırada asansörde yaşlılar veya çocuklar olsaydı, ne olabileceğini düşünmekten korkuyorum” dedi.

Etiketler asansör kaza kaza anı