Kolpa düeti sonrası Yaprak Çamlıca yeni teklisi Hoşçakal ile geri döndü!

Her şarkısıyla günbegün adını büyüten Almanya doğumlu Türk sanatçı Yaprak Çamlıca, yepyeni single’ı ile müzikal yolculuğuna devam ediyor. Söz ve müziği Yaprak Çamlıca’ya düzenlemesi Emre Barut’a ait Hoşçakal dijital müzik platformlarında yerini aldı.

Yeni şarkı ile yeni heyecanlara ve başarılara yelken açmaya hazırlanan Yaprak Çamlıca, müzikal olarakta kendini her seferinde yeniliyor.

Emre Aydın ve Kolpa ile yaptığı düetlerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran, tek yayınladığı şarkılarıyla da yerini sağlamlaştıran Yaprak Çamlıca, ‘Hoşçakal’ın video klibini Ankara’da terk edilmiş eski bir evde Mustafa Soyer Yönetmenliğinde çekti.

Yaprak Çamlıca kimdir?

Yaprak Çamlıca 1983 yılında Almanya’da dünyaya geldi. Gazi Üniversitesi İ.İ.B Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi.  Yaprak Çamlıca ilk olarak Kalp Atışı dizisinde söz ve müziği kendisine ait olan Yüce İnsan şarkısını seslendirdi ve büyük beğeni topladı. 2017 yılında sözü ve müziği kendisine ait olan Bir Yerlerde ve Gurur adlı şarkılarını yayınladı. 2018 yılında yine sözü ve müziği kendisine ait olan Ölüm Kalım Meselesi isimli şarkıda Emre Aydın ile düet yapmıştır. Son olarak 2019 yılında Kolpa ile yaptığı ‘Unutamadım’ düetiyle birlikte müzik piyasasında yorumcu ve besteci kimliğini sağlamlaştırmıştır.