Koçovalılar ava çıkıyor!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin merakla beklenen yeni bölüm (78. bölüm) tanıtımı yayınlandı. Koçovalıların Çukurlu kadınları kurtarmak için ava çıktığı heyecan dolu tanıtımda aksiyon sahneleri dikkat çekerken, sahalara geri dönen Vartolu Sadettin’in dengeleri nasıl değiştireceği merakla bekleniyor.

Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelecek 3. sezonun 11. bölümünde; Çukurlu kadınların kaçırılması mahallede şok etkisi yaratacak. Bütün Çukur korku içindeyken herkes Koçovalılardan yardım bekleyecek. Azer ve Efsun cephesi giderek kalabalıklaşırken Koçovalılar her zamanki gibi nefesleri kesecek bir planla onları hiç beklemedikleri şekilde vuracak.

Mahalleliler bütün İstanbul’a yayılıp Koçovalılara yardım edecek ve Çukur’un İstanbul’da olduğu bir kez daha ortaya çıkacak. Mahalle İstanbul’un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu’nun ne yapacağı büyük merak konusu olacak. Azer ve Yamaç’ın arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Koçovalı erkeklerinin kendilerini içinde bulacakları aksiyon dolu anlar ise ekran başındakilerin nefesini kesecek.