Koca keçiyi yuttu, imdadına itfaiye yetişti. Ormanda ortaya çıkan 77 kilo ağırlığındaki yılanı görenler şoke oldu

Dünyanın en büyük yılanlarından biri ormanlık alanda ortaya çıktı. Keçiyi bütün olarak yuttuğu tespit edilen yılan, ağırlığı nedeniyle ilerleyemeyince kıskıvrak yakalandı. İşte o anlar...

Google Haberlere Abone ol

Dünyanın en büyük yılanlarından biri Malezya'daki ormanlık alanda ortaya çıktı. Keçiyi bütün olarak yuttuğu tespit edilen yılan, ağırlığı nedeniyle ilerleyemeyince kıskıvrak yakalandı.

Malezya'da yaşayan bir adam, keçilerinden birinin kaybolması üzerine ormana keçisini aramaya gitti. Arkadaşlarıyla birlikte keçisini arayan adam, 77 kilo ağırlığında olduğu belirtilen dev bir pitonla karşılaştı.

Yılanın karnının şiş olduğunu gören köylüler, keçinin nereye gittiğini çok geçmeden anladı. Karnındaki keçi nedeniyle yürümekte zorlanan yılan, hayvanlarının ve ailelerinin zarar görmemesini isteyen köylüler tarafından kıstırıldı.

Köylülerin ihbarı üzerine bölgeye gelen itfaiye ekipleri, yılanı kısa süre içerisinde kontrol altına almayı başardı. İtfaiye ekipleri, ilk kez böyle bir vaka ile karşılaştıklarını ve şaşkın olduklarını dile getirdi.