Kısmetse Olur programındaki o sözler sosyal medyada gündem oldu. Cansel, maddi durumu iyi olmayan talibine "Yetersiz bakiyesin, benim için yetersizsin" dedi, o sözlere sosyal medyadan tepki yağdı

Çeşitli sahneleriyle sosyal medyada gündem olan 'Kısmetse Olur' programında yine bir sahne sosyal medya gündeminde yerini aldı.

Google Haberlere Abone ol

Programa katılan kişilerden Cansel, Oğulcan'ın en yakın arkadaşına mesaj attığını ve kendisini zengin olarak tanıttığını söyledi.

En yakın arkadaşının "Beni gel arabayla al" dediğini, Oğulcan'ın ise arabasının olmadığını söyleyen Cansel ayağa kalkıp çantasından araba anahtarını çıkardı. Akbil sesi çıkaran Cansel, Oğulcan'ın arabası olmamasını küçümsedi.

Kendini zengin gibi tanıtan Oğulcan’a ders vermek isteyen Cansel’in ifadeleri sınırı aşınca birçok kişiden yoğun tepki aldı.

Oğulcan'ın maddi durumuyla alay eden Cansel, zenginliği ile övündü.

Hayatı boyunca maddiyat açısından problem yaşamadığını söyleyen Cansel “Benim arabalarım var evim var ailem olsun, eşim olsun maddi olarak çok iyi bir yerdeyim. Maddiyat evleneceğim adamda gerekli, bu gayet normal bir şey ön planda olması” dedi.

O anlar sosyal medyada gündem oldu.