Icardi'nin görüntüleri şoke etti! Wanda Nara, Icardi'yi otele aldırtmadı... İşte o anlar

Galatasaray'ın golcüsü Mauro Icardi, ayrılıklarını duyurdukları Wanda Nara'yla barışmak için Arjantin'e gitmişti. Icardi'nin Wanda'nın oteline girmeye çalışırken güvenlik görevlileri tarafından durdurulduğu görüntüler ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi ile eşi ve menajeri Wanda Nara geçtiğimiz haftalarda ayrıldıklarını duyurdu.

'BENİM İÇİN ACI VERİCİ' DEMİŞTİ

Wanda Nara, kişisel Instagram hesabından konuyla ilgili bir açıklama yayınlamıştı. Wanda Nara ayrılığı şu sözlerle açıkladı:

"Bu anı yaşamak benim için acı verici. Ancak yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını tercih ederim. Bu ayrılık hakkında herhangi bir ayrıntı vermeyeceğim. Lütfen, sadece benim için değil çocuklarımız için de anlayış rica ediyorum."

WANDA’NIN OTELİNE GİTTİ AMA…

Daha sonra Icardi’nin izin alıp özel işleri için Arjantin’e gittiği açıklanmıştı. Yıldız futbolcunun Wanda Nara’yı barışmaya ikna etmek için ülkesine gittiği belirtilmişti. Icardi’nin o tarihlerde Wanda Nara’nın otelinin önünde şok görüntüleri ortaya çıktı.  

GÜVENLİKLER, ICARDI’Yİ OTELE SOKMADI

Wanda ile barışmak için Buenos Aires'e giden Icardi hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kaldı. Wanda’nın kaldığı otele giden yıldız futbolcu güvenlikler tarafından içeri alınmadı. Fanatik'in Gossipeame'den alıntıladığı haberde Icardi'nin otelin önüne geldiği fakat kendisini içeriye almayan güvenlik görevlileriyle tartıştığı görülüyor.