"Evde kimin sözü geçiyor?" sorusunu duyan Vitor Pereira çılgına döndü: 'Dua et ki insanları dövmeyi bıraktım'

Eski Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, mevcut kulübü Corinthians'ın başında katıldığı bir basın toplantısında muhabirin, "Evde kimin sözü geçiyor?" sorusuyla adeta çılgına döndü. Muhabirle birbirine giren Portekizli hoca, "Görüyorsun değil mi, ailem bana eğitim verdiği için sana cevap vermiyorum. Bu gerçekten çok kaba bir hareket. Futbolla hiçbir alakası olmayan bir soru sordun. Bana ne kadar saygı gösterilirse ben de size o kadar saygı gösteririm." dedi.

Google Haberlere Abone ol

Corinthians teknik direktörü Vitor Pereira, iç sahada Fluminense'ye 2-0 mağlup oldukları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında bir muhabir tarafından sorulan skandal soruya çok sinirlendi.

Marco Bello isimli gazeteci, söz konusu basın toplantısında Portekizli teknik adamın takımdaki geleceğine ilişkin sorduğu soruda haddini aştı. Pereira ise verdiği cevapla ülke gündemine oturdu.

Marco Bello, "Corinthians’ta kalmak istiyorsun ama eşin gitmek istiyormuş. Evde kararları eşin mi alıyor? Evde onun sözü mü geçiyor?" dedi. Vitor Pereira ise bu soruya, "Ailen sana eğitim vermemiş, kaba bir adamsın. Sana cevap bile vermeyeceğim. Bu futbolla alakalı bir soru değil. Dua et ki insanları dövmeyi bıraktım." dedi.